V okviru projekta ZDRAVA ŠOLA organiziramo FOTOGRAFSKI NATEČAJ na temo Pomladanski krožnik.

PRAVILA FOTO NATEČAJA

Natečaj poteka od 10. aprila do 31. maja 2019.

Sodelujejo lahko vsi učenci naše šole. Udeležba v natečaju je brezplačna in prostovoljna. Vsak sodelujoči lahko v natečaj mesečno prijavi največ 5 fotografij. Udeleženec foto natečaja se v natečaj prijavi tako, da pred zaključkom natečaja odda svojo fotografijo na razpisano temo in izpolni vse potrebne podatke.

Vsaka fotografija mora biti avtorsko delo, opremljena pa naj bo s podatki:

1. naslov slike,
  2. ime, priimek in razred avtorja
  3. kratek opis slike (največ 5 povedi)

Fotografije pošljite na e-naslov: martina.kern@osszkr.si ali jih prinesite mentorici Martini Kern v računalniški kabinet.

Prijavljene fotografije se morajo nanašati na temo, sicer bodo izločene.

Do 10. junija 2019 bo komisija izbrala tri najboljše fotografije in jih objavila na šolski spletni strani.

Ob zaključku natečaja bomo v šolski avli pripravili razstavo izbranih fotografij in najboljše nagradili.

REZULTATI

Fotonatečaj Pomladanski krožnik je zaključen. Izbrali smo tri najboljše fotografije:

1. mesto: Urban Štempihar, 4. b – Leteče kosilo
  2. mesto: Gašper Tičar, 3. c – Špargljeva piramida
  3. mesto: Urban Zajec, 8. a – Velikonočni pirhi

Najmlajši udeleženec fotonatečaja je bil učenec 2. b razreda – Benjamin Vršnak s sliko Peteršiljeve jadrnice.

Čestitamo!

Razstava vseh prispelih fotografij je pred knjižnico v II. nadstropju šole.

Leteče kosilo

Špargljeva piramida