V ponedeljek, 23. 9. 2024 se je v Planici odvijalo osnovnošolsko državno prvenstvo v kolesarstvu (vožnja na čas). Letos, sicer na nekoliko spremenjeni, 300 metrov daljši trasi kot lani, sta se ga iz naše šole udeležila dva učenca. Jakob Omerza iz 8. a in Jan Bajželj iz 6. a razreda. Oba sta dosegla dobra rezultata. Jan Bajželj je bil v kategoriji licenciranih kolesarjev (letnik 2012 – 2013) štirinajsti., Jakob Omerza pa v kategoriji licenciranih kolesarjev (letnik 2010 – 2011) z manjšimi težavami z zdravjem devetinštirideseti.
Obema iskreno čestitamo za dosežena rezultata ter želimo uspešen zaključek sezone.

Vse nadobudne kolesarje lepo vabita k vpisu v KK Sava Kranj, člana katerega sta tudi sama.