Pozdravljeni dragi starši,

novo šolsko leto se nezadržno približuje in ker si želimo, da bi le to bilo čim bolj mirno in uspešno za vašega otroka in vas, vas vabimo na delavnico ZaŠolo v izvedbi projekta ZaLife.

Delavnica ZaŠolo je namenjena, da podpre vašega otroka in vas. Zato je priporočljivo, da se jo udeležite skupaj, saj bo tako dosežen najvčeji učinek.

Na delavnici boste skupaj z otrokom naredili plan za šolsko leto, dobili praktična orodja za uresničitive zadanih ciljev, se lahko povezali z ostalimi starši in mentorji ZaLife ter tako pridobili podporo skozi celotno šolsko leto.

ZaLife je projekt, ki ga je ustanovil Jernej Picelj in je podprl s svojimi programi že več kot 15000 najstnikov in več kot 1000 odraslih z 98% stopnjo zadovoljstva. Tudi delavnico bo vodil Jernej sam in njegova predavanja so vedno praktična, zabavna in učinkovita.

Mi smo tukaj samo posredovalec informacij in nimamo nič pri organizaciji dogodka. Zgolj iskreno vabilo, da bo lažje vašim otrokom in vam.

Kraji in datumi delavnice:

Murska Sobota – 16.9.2024

Ljubljana – 17.9.2024

Novo mesto – 18.9.2024

Kranj – 20.9.2024

Koper – 23.9.2024

Celje – 24.9. 2024

Maribor – 25.9.2024

Ravne na Koroškem – 26.9.2024

Več o delavnici in možnosti prijave pa na sledeči povezavi – https://www.zalife.eu/delavnica-zasolo

V kolikor se boste delavnice udeležili vam želimo uspešno udeležbo in da boste čim več odnseli.