V torek, 14. 5. 2024, so se tretješolci v podaljšanem bivanju skupaj z drugimi kranjskimi šolami, udeležili mednarodnega športnega dne. Preizkusili so se v zero waste poligonu, igri med dvema ognjema, teku, sedečem nogometu, metanju obročev, zabijanju košev in se poučili tudi o varni rabi interneta. Naša učenka Maruša se je v teku uvrstila v finale in na koncu osvojila prvo mesto. Vsi otroci so uživali v športnem dnevu in praktičnih nagradah. dne. Preizkusili so se v zero waste poligonu, igri med dvema ognjema, teku, sedečem nogometu, metanju obročev, zabijanju košev in se poučili tudi o varni rabi interneta. Naša učenka Maruša se je v teku uvrstila v finale in na koncu osvojila prvo mesto. Vsi otroci so uživali v športnem dnevu in praktičnih nagradah.