Spoštovani starši!

Izredna situacija narekuje spremenjen način pouka. V preteklih dneh so bila staršem posredovana obvestila preko e-sporočil v Lopolisu. Zavedamo se, da jih vsi starši niso prejeli, zato razrednikom svojih otrok sporočite svoje delujoče e-naslove in jih redno spremljajte. Za direktno komunikacijo lahko uporabite tudi e-naslove naših učiteljev: https://osszkr.si/e-naslovi-uciteljev/

Ker bodo šole do preklica zaprte, smo se odločili, da učencem šolske zadolžitve posredujemo preko sporočil staršem v Lopolisu in jih obenem objavljamo na šolski spletni strani.

UČNA GRADIVA IN NAVODILA ZA POSAMEZNE ODDELKE IN PODROČJA

UČNA GRADIVA IN NAVODILA ZA IZBIRNE PREDMETE

ZALOŽBA ROKUS KLETT – DOSTOPNOST E- GRADIV

DZS – DOSTOPNOST E-GRADIV

MLADINSKA KNJIGA – DOSTOPNOST E-GRADIV

ZANIMIVE POVEZAVE, INTERAKTIVNE VAJE …

Starše prosimo, da dosledno upoštevate navodila NIJZ glede preprečevanja hitrega širjenja korona virusa in spodbujate k temu tudi svoje otroke. Prosimo, da upoštevate navodila glede druženja in zagotovite čim manj stikov. Spoštujte priporočila NIJZ, ki so pogosto navajana v medijih. Naša doslednost in odgovornost bo pripeljala do normalizacije.

V želji, da nam uspe ustaviti oz. zmanjšati širitev virusa, vas lepo pozdravljam.

Kranj, 13. 3. 2020                                                                            Fani Bevk, ravnateljica