Tudi v letošnjem šolskem letu bo, kot že vrsto let, na naši šoli potekal projekt Bodiva prijatelja. Potekal bo v okviru predmeta DKE (domovinska in državljanska kultura in etika), v sklopu teme medgeneracijskega sodelovanja.

Ker nam v lanskem letu projekta ni uspelo izvesti, se bodo v letošnjem šolskem letu družili učenci prvih in sedmih ter drugih in osmih razredov.

Utrinke naših srečanj boste lahko spremljali na naši spletni strani.

Vodja projekta, Sabina Kolman

BODIVA PRIJATELJA – DRUGI IN OSMI RAZREDI

V okviru projekta Bodiva prijatelja so se učenci drugih in osmih razredov trikrat družili v času pouka.

Prvo druženje je bilo namenjeno spoznavanju. Starejši učenci so mlajšim podarili knjižno kazalo, mlajši pa so jim narisali risbico.

Na drugem srečanju so na kvizu preverili svoje znanje. Le kdo je napisal Sneguljčico?:)

Tretje druženje pa je bilo športno obarvano, saj so se na igrišču igrali Črnega moža, Med dvema ognjema in igro Mačka in miš.

Projekt se je zaključil, prijateljske vezi pa se bodo nadaljevale v naslednjem šolskem letu.

Slađana Ristić