Skrinjica Zaupaj mi

SKRINJICA-ZAUPANJA

Ne veš, komu bi se zaupal? Imaš težave v odnosu s sošolci, učitelji ali doma? Se nočeš izpostavljati pred razredom? Ali veš, da imamo na šoli Skrinjico Zaupaj mi? Če želiš in bi rad rešil svoj problem, lahko njej sporočiš svojo težavo.
Skrinjico bomo odpirali enkrat mesečno in pregledali vašo pošto.

Nahaja se v prvem nadstropju šole. Čaka na vaše predloge, pohvale, kritike, strahove, težave ... Z vašimi željami, pripombami, prošnjami, pobudami in stiskami je seznanjena tudi ravnateljica.