NPZ 2017-18

SKLEP O IZBORU NAJVEČ ŠTIRIH PREDMETOV

V skladu z zakonodajo na začetku vsakega šolskega leta ministrica za izobraževanje, znanost in šport izda sklep o izboru največ štirih predmetov za določitev tretjega predmeta, iz katerega bodo učenci 9. razreda osnovne šole opravljali nacionalno preverjanje znanja v šolskem letu 2017/2018.

Izbrani predmeti za določitev tretjega predmeta so:

-       tuji jezik

-       glasbena umetnost

-       kemija

-       tehnika in tehnologija

S posebnim sklepom je določeno tudi iz katerega tretjega predmeta se bo preverjalo znanje z nacionalnim preverjanjem znanja na posamezni šoli.

Na naši šoli se bo preverjalo znanje iz tujega jezika – angleščine.

KOLEDAR NPZ