NOVO - Apartma v termah Olimia

Naša šola je lastnica počitniškega stanovanja v Vasi Lipa v Termah Olimia.

V skromnem stanovanju lahko udobno bivata dva odrasla, na dodatnem ležišču pa lahko prespi še ena odrasla oseba ali pa dva manjša otroka.

Bližnja okolica Podčetrtka vam nudi veliko število možnosti za izlete in rekreacijo v naravi. Velika je tudi ponudba lokalnih ponudnikov domačih izdelkov in pridelkov.

Več informacij, vključno s pogoji najema stanovanja in cenikom, najdete spodaj:

STARŠI NAŠIH UČENCEV

ZUNANJI OBISKOVALCI