Na Polšniku pri Litiji

1. junij 2018 – 30. junij 2018 (nadaljevalni program)
  2. julij 2018 – 6. julij 2018 (začetni program)

Ob koncu pouka Gimnazija Kranj pripravlja Gimnazijski tabor 2018 za osnovnošolce od 6. razreda naprej. Tabor bodo vodili naši dijaki in profesorji.

Prijave na tabor zbiramo preko aplikacije na naši spletni strani do 31. maja 2018 oz. do zapolnitve mest.  (http://www.gimkr.si/dogodki-in-projekti/prijava-na-dogodek/gimnazijski-tabor-2018-prijava/ )

Vse podrobnosti glede tabora najdete tudi na priloženi zloženki. Nekaj promocijskega gradiva vam bomo poslali tudi v fizični obliki, s prošnjo, da plakat obesite na oglasno desko, zloženke pa razdelite zainteresiranim dijakom.

Posebna ugodnost v letošnjem letu pripada učencem, ki bodo med Mladimi prebojniki Kranja. Za nagrado za njihove dosežke jim ponujamo 30% popusta na ceno tabora. Popust koristijo tako, da ob prijavi na tabor pri rubriki »osnovna šola« pripišejo še »mladi prebojnik 2018«.

Za vsa vprašanja vam je na voljo vodja tabora prof. Urša Petrič, na telefonsko številko 031 751 440 ali na mail tabor.gimkr@gmail.com.

Najlepša hvala in vse lepo vam želim!

Eva Gašperlin

Svetovalna služba