V mesecu juliju smo za društvo Palčica Pomagalčica v zbiralni center Dinos Kranj odpeljali zamaške, ki smo jih s pomočjo učiteljev naše šole, učencev in njihovih družin pridno zbirali skozi celo leto.

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo društvu Palčica Pomagalčica pomagali zbirati vse vrste zamaškov iz živilske embalaže. Zbirali jih bomo pod okriljem društva Palčica Pomagalčica in dobrodelnih škratkov za zdrave nasmehe otrok, ki potrebujejo zdravljenja in rehabilitacijo. Tudi vsak od nas jim lahko priskoči na pomoč, in sicer tako, da zamaške, namesto da jih vrže v smeti, zbira in prinese v šolo, kjer bomo imeli zbirno mesto. Hvala vsem, ki boste sodelovali.

S strani društva Palčica Pomagalčica pa smo prejeli tudi pomoč z nakupom šolskih potrebščin za učence iz socialno šibkejših družin. Pomoč so nam omogočili s sodelovanjem srčnih kolektivov, ki so poskrbeli za nasmehe naših otrok in pomagajo preko njihovega društva. Iskrena hvala!

Meta Zibelnik